Başta otomotiv ana ve yan sanayi ile havalimanı bagaj konveyör sistemleri olmak üzere tüm gıda tekstil, toprak, çimento, kömür, madencilik, arıtma sistemleri, kiremit, tuğla boya, vs. tüm sektörler için konveyör sistemlerinin tasarımı, imalatı, otomasyonu ve montajı konularında hizmet vermekteyiz.

En karmaşık, projeler ile müstakil konveyör üniteleri arasında bir ayırım yapılmaksızın her türlü konveyörler ve ilgili aksamları kapsamımız dahilindedir.

Sanayinin her dalında, işletme içinde veya dışında, malzeme transferi ihtiyaçlarınızı, ortam, ambalaj, ürün ve operasyon şartlarına uygun şekilde anahtar teslimi projelerle hayata geçirmekteyiz.

Müşteriden gelen talep üzerine firmamız mühendisleri işletmeyi ziyaret ederek yapılması istenen sistemden beklenenleri, ayrıntıları ve ölçüleri tespit eder.

Sistem planlaması yaparken dikkate alınması gerekli olan; yerin uygunluğu, imalat hattının konumu, malın şekli ve ağırlığı, istenen kapasitenin tam olarak tespiti, tarafımızdan Müşteriye yapılacak olan tavsiye ve teklife esas olmaktadır.

Toplanmış olan bilgiler, en gelişmiş bilgisayar tekniklerini kullanan tasarım grubumuz tarafından değerlendirilerek ve üç boyutlu CAD tekniği kullanılarak projeler hazırlanmaktadır.

Mühendislik, tasarım, montaj, otomasyon, malzeme işleme çözümleri sağlama ve hizmeti konularında uzmanız.

 
İletişim Formu
 
 
   
 
Yıldırım Beyazıt Caddesi No:74 Arnavutköy - Gaziosmanpaşa - İstanbul
Tel: +90.212.597 80 35 - Fax: +90.212.597 81 79 - info@aytanc.com

Bagaj Taşıma ve Yönlendirme Sistemlerinde
Uluslararası Ticaret yapan tanınmış bir markadır.
Google Adwords Internet Reklam, Sponsor Bağlantı Hizmeti